Yhteystiedot

Naulankanta Oy
Sortilantie 4
04260 Kerava
Y-tunnus 2353565-7

Verkkolaskutus
OVT-tunnus 003723535657
Välittäjätunnus BAWCFI22
Operaattori Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan verkkolaskuja, otamme laskuja vastaan myös postitse osoitteeseen

Naulankanta Geo & Building
##003723535657##
PL 683
00026 BASWARE

Henkilöstö

Jännitystyöt

Juha-Matti Paloniemi, yksikönjohtaja
Jännitysurakointi
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi
suomi, englanti

Olli Hirvonen
Toimitusjohtaja
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Jonas Koistinen, projektipäällikkö
Jännitysurakointi
+358 40 537 9630
jonas.koistinen@naulankanta.fi
suomi, englanti, ruotsi

Viljar Protas, työnjohtaja
Jännitysurakointi
+358 40 076 8557
viljar.protas@naulankanta.fi
suomi, englanti, viro

Fredrik Adolphsson, myynti-insinööri
Jännitysurakointi
+46 72 011 0360
fredrik.adolphsson@naulankanta.fi
englanti, ruotsi

Betonirakenteet

Ville Simonen
Betonirakenteiden tarjouspyynnöt
+358 50 430 7209
ville.simonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Teemu Lievonen
Projektimyynti
+358 40 689 8342
teemu.lievonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Mikko Mäkelä
Yksikönjohtaja
+358 50 3082325
mikko.makela@naulankanta.fi
suomi, englanti

Aki Kinnunen
Runkourakointi
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Materiaalimyynti

Kari Toiviainen, tuotepäällikkö
Rakennustuotteet
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Timo Fischer
Rakennustuotteet
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi
suomi, englanti, saksa

Varasto

Veli Järveläinen
Varastopäällikkö
+358 40 084 7914
veli.jarvelainen@naulankanta.fi

Hallinto

Olli Hirvonen
Toimitusjohtaja
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Laura Vihko, sihteeri
Talous- ja henkilöstötoiminnot
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi
suomi, englanti