Yhteystiedot

Naulankanta Oy
Sortilantie 4
04260 Kerava
Y-tunnus 2353565-7

Verkkolaskutus
OVT-tunnus 003723535657
Välittäjätunnus BAWCFI22
Operaattori Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan verkkolaskuja, otamme laskuja vastaan myös postitse osoitteeseen

Naulankanta Geo & Building
##003723535657##
PL 683
00026 BASWARE

Henkilöstö

Jännitystyöt

Olli Hirvonen
Toimitusjohtaja
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Juha-Matti Paloniemi, projektipäällikkö
Jännitysurakointi
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi
suomi, englanti

Jonas Koistinen, projektipäällikkö
Jännitysurakointi
+358 40 537 9630
jonas.koistinen@naulankanta.fi
suomi, englanti, ruotsi

Viljar Protas, työnjohtaja
Jännitysurakointi
+358 40 076 8557
viljar.protas@naulankanta.fi
suomi, englanti, viro

Fredrik Adolphsson, myynti-insinööri
Jännitysurakointi
+46 72 011 0360
fredrik.adolphsson@naulankanta.fi
englanti, ruotsi

Runkourakointi

Aki Kinnunen, yrittäjä
Runkourakointi
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Timo Haatanen, työpäällikkö
Runkourakointi
+358 40 836 8566
timo.haatanen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Petri Niinikoski, työnjohtaja
Runkourakointi
+358 40 825 7327
petri.niinikoski@naulankanta.fi
suomi, englanti

Simo Korjus, työnjohtaja
Runkourakointi
+358 44 276 2287
simo.korjus@naulankanta.fi
suomi, englanti

Antti Kaasinen
Työnjohtaja/Vaativat muottirakenteet
+358 40 516 3119
antti.kaasinen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Materiaalimyynti

Kari Toiviainen, tuotepäällikkö
Rakennustuotteet
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Timo Fischer, yrittäjä
Rakennustuotteet
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi
suomi, englanti, saksa

Varasto

Veli Järveläinen
Varastopäällikkö
+358 40 084 7914
veli.jarvelainen@naulankanta.fi

Hallinto

Olli Hirvonen
Toimitusjohtaja
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
suomi, englanti

Laura Vihko, sihteeri
Talous- ja henkilöstötoiminnot
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi
suomi, englanti