Sulje
SuomiEnglishSvenska

Yhteystiedot

Naulankanta Oy
Juvan teollisuuskatu 24
02920 Espoo
Y-tunnus 2353565-7

Verkkolaskutus
OVT-tunnus 003723535657
Välittäjätunnus BAWCFI22
Operaattori Basware

Mikäli, ette pysty toimittamaan verkkolaskuja, niin otamme laskuja vastaan myös osoitteessa

Naulankanta Geo & Building
##003723535657##
PL 683
00026 BASWARE

Olli Hirvonen, yrittäjä, toimitusjohtaja Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Jännitysurakointi
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi

Juha-Matti Paloniemi, projektipäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Jännitysurakointi
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi

Jevgeni Rautio, projektipäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Venäjä
Jännitysurakointi
+358 40 515 3070
jevgeni.rautio@naulankanta.fi

Aki Kinnunen, yrittäjä, työpäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Runkourakointi
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi

Henri Lassila, projektipäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Runkourakointi
+358 50 412 0271
henri.lassila@naulankanta.fi

Henri Huoso, suunnittelupäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Runkourakointi
+358 40 481 4665
henri.huoso@naulankanta.fi

Harri Lejonö, markkinointi- ja myyntijohtaja, Ruotsi Kokeilu Ruotsi Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Jännitys- ja runkourakointi
+46 70 263 3303
harri.lejono@naulankanta.fi

Timo Fischer, yrittäjä Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Saksa
Rakennustuotteet
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi

Kari Toiviainen, tuotepäällikkö Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Rakennustuotteet
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi

Laura Vihko, sihteeri Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Talous-, markkinointi- ja henkilöstötoiminnot
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi