Stänga
SuomiEnglishSvenska

Kontakt

Naulankanta Oy
Juvan teollisuuskatu 24
02920 Espoo, Finland
VAT FI23535657

Olli Hirvonen, entreprenör, VD Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Spännarmeringsarbeten
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi

Juha-Matti Paloniemi, projektchef Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Spännarmeringsarbeten
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi

Jevgeni Rautio, projektchef Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Venäjä
Spännarmeringsarbeten
+358 40 515 3070
jevgeni.rautio@naulankanta.fi

Viljar Protas, förman Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti estonia-156232__340
Spännarmeringsarbeten
+358 40 076 8557
viljar.protas@naulankanta.fi

Jonas Koistinen, projekt ingenjör Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Ruotsi
Spännarmeringsarbeten
+46 70 972 8027
jonas.koistinen@naulankanta.fi

Aki Kinnunen, entreprenör, arbetschef Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Stomentreprenader
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi

Timo Haatanen, arbetsledare Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Stomentreprenader
+358 40 836 8566
timo.haatanen@naulankanta.fi

Henri Huoso, designchef Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Stomentreprenader
+358 40 481 4665
henri.huoso@naulankanta.fi

Antti Kylliäinen, projekt ingenjör Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Stomentreprenader
+358 50 461 7582
antti.kylliainen@naulankanta.fi

Petri Niinikoski, förman Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Stomentreprenader
+358 40 825 7327
petri.niinikoski@naulankanta.fi

Timo Fischer, entreprenör Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Saksa
Byggnadsprodukter
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi

Kari Toiviainen, produktchef Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Byggnadsprodukter
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi

Laura Vihko, sekreterare Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Finans, marknadsföring och personalfunktioner
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi

Pia Sonntag, sälj- och marknadskoordinator Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Ruotsi
Finans, marknadsföring och personalfunktioner
+358 40 351 4475
pia.sonntag@naulankanta.fi