Kontakt

Naulankanta Oy
Sortilantie 4
FI-04260 Kerava, FINLAND
Forretnings-ID 2353565-7

E-fakturatjenester
E-faktura sendes: 003723535657
Operatør-ID: BAWCFI22
Operatør: Basware

Hvis du ikke har mulighet til å bruke e-fakturering, kan fakturaen sendes i posten til følgende adresse:

Naulankanta Geo & Building
##003723535657##
PL 683
00026 BASWARE

Personale

Oppspenning

Olli Hirvonen
CEO
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Juha-Matti Paloniemi, prosjektleder
Entrepriser innen etteroppspent betong
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Jonas Koistinen, prosjektleder
Entrepriser innen etteroppspent betong
+358 40 537 9630
jonas.koistinen@naulankanta.fi
finsk, engelsk, svensk

Viljar Protas, arbeidsleder
Entrepriser innen etteroppspent betong
+358 40 076 8557
viljar.protas@naulankanta.fi
finsk, engelsk, estisk

Fredrik Adolphsson, salgsingeniør
Entrepriser innen etteroppspent betong
+46 72 011 0360
fredrik.adolphsson@naulankanta.fi
engelsk, svensk

Entrepriser for bærekonstruksjoner

Aki Kinnunen, entreprenør
Entrepriser for bærekonstruksjoner
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Timo Haatanen, prosjektleder
Entrepriser for bærekonstruksjoner
+358 40 836 8566
timo.haatanen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Petri Niinikoski, arbeidsleder
Entrepriser for bærekonstruksjoner
+358 40 825 7327
petri.niinikoski@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Simo Korjus, arbeidsleder
Entrepriser for bærekonstruksjoner
+358 44 276 2287
simo.korjus@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Antti Kaasinen
Ansvarlig for forskaling
+358 40 516 3119
antti.kaasinen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Teknisk salg

Kari Toiviainen, produktsjef
Byggeprodukter
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Timo Fischer, entreprenør
Byggeprodukter
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi
finsk, engelsk, tysk

Lager

Veli Järveläinen
lagersjef
+358 40 084 7914
veli.jarvelainen@naulankanta.fi

Administrasjon

Olli Hirvonen
CEO
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi
finsk, engelsk

Laura Vihko, sekretær
Økonomi, HR
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi
finsk, engelsk