Close
SuomiEnglishSvenska

Contact

Naulankanta Oy
Juvan teollisuuskatu 24
02920 Espoo, Finland
VAT FI23535657

Olli Hirvonen, entrepreneur, CEO Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Post-tensioning contract work
+358 40 746 8255
olli.hirvonen@naulankanta.fi

Juha-Matti Paloniemi, project manager Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Post-tensioning contract work
+358 40 152 5117
juha-matti.paloniemi@naulankanta.fi

Jevgeni Rautio, project manager Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Venäjä
Post-tensioning contract work
+358 40 515 3070
jevgeni.rautio@naulankanta.fi

Viljar Protas, foreman Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti estonia-156232__340
Post-tensioning contract work
+358 40 076 8557
viljar.protas@naulankanta.fi

Jonas Koistinen, project engineer Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Ruotsi
Post-tensioning contract work
+358 40 537 9630
jonas.koistinen@naulankanta.fi

Aki Kinnunen, entrepreneur, project leader Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Concrete frame contracting
+358 40 354 9110
aki.kinnunen@naulankanta.fi

Timo Haatanen, job manager Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Concrete frame contracting
+358 40 836 8566
timo.haatanen@naulankanta.fi

Henri Huoso, design manager Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Concrete frame contracting
+358 40 481 4665
henri.huoso@naulankanta.fi

Antti Kylliäinen, project engineer Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Concrete frame contracting
+358 50 461 7582
antti.kylliainen@naulankanta.fi

Petri Niinikoski, foreman Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Concrete frame contracting
+358 40 825 7327
petri.niinikoski@naulankanta.fi

Timo Fischer, entrepreneur Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Saksa
Building products
+358 40 180 6606
timo.fischer@naulankanta.fi

Kari Toiviainen, product manager Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Building products
+358 40 518 8483
kari.toiviainen@naulankanta.fi

Laura Vihko, secretary Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti
Economic, marketing and human resources activities
+358 40 773 0522
laura.vihko@naulankanta.fi

Pia Sonntag, sales and marketing coordinator Kokeilu Suomi Kokeilu Englanti Kokeilu Ruotsi
Economic, marketing and human resources activities
+358 40 351 4475
pia.sonntag@naulankanta.fi